Трговија на големо 10 поставува Круг Главата Сина Лажни Ноктите Целосно Покривање Едноставна Убавина Нокти faux ongle Лажни Нокти за Канцеларија или Салон DIY

Трговија на големо 10 поставува Круг Главата Сина Лажни Ноктите Целосно Покривање Едноставна Убавина Нокти

DEN 305.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Трговија на големо 10 поставува Круг Главата Сина Лажни Ноктите Целосно Покривање Едноставна Убавина Нокти faux ongle Лажни Нокти за Канцеларија или Салон DIY
вклучува : 10set лажни нокти(24pcs совети за секој сет)
Опис :
100% сосема нов!!!
Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување , шопинг покаже : )
Лесен за употреба со лепак.
Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакет :
24 Парчиња/set, вкупно 10 поставува лажни ноктите

Други карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Тркалезна Глава лажни ноктите
Големина:
false nail
Количина:
24pcs/set, вкупно 10 поставува
Должина На Ноктите:
Нормално
Ноктите Ширина:
Нормално
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди