4PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За Ford F-150 F150 2015 2017

4PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За

DEN 2544.00
DEN 2735.52
 

Тековен
Количина на стоки

Боја : Сребрена / Chrome 3. Ние обезбедуваме EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Кина, Воздухот mail за превозот метод.ние и ветуваме на 100% висок квалитет,3 месеци Гаранција 2. Пакет содржина : 4pcs/set 1.18 5 килограми. Нето Тежина : 0. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.ако објектот е неисправен по 1months,можете исто така да испратите неисправни објект за нас. Ние прифаќа Pay Pal, ЗАЧУВАМ итн. Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница; се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Пакетот Вклучува : 4 парчиња/set 6. Автомобил Модел : За Ford F150 2015 2016 2017 2. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. Предмети се испраќаат само по уплата. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Нашите производи се во согласност со CE,ROHS,ISO-9001,итн.Вашето пребарување поврзани со нашите производи или цените ќе бидат одговорил во 24hours. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. *Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Материјал : Алуминиум Легура /ABS 4. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 7. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
. Ние се придржуваат до квалитетот на животот на производи,секоја постапка на производство мора да биде строго контролирана. Ако не информира нас.4 PCS Хром Сребро Внатрешни работи Вратата Говорникот Алуминиум Покрие Нето ABS Декоративна Рамка Намали За Ford F-150 F150 2015 2016 2017
1. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Време на испорака : EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Алуминиум Легура /ABS
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Бренд Име:
LARATH
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
047726
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Лесно Installtion :
3M автомобилската селотејп е прикачен
Пакет:
4Pcs Покрие Рамка Скратува
боја:
СРЕБРЕНА / ХРОМ
Тип На Објект:
За Ford F150 2015 2016 2017

Најдобри понуди