Bonsny Изјава Глеѓ Легура Автобус Автомобил Форма Ѓердан Приврзоци Јака Синџир Ѓердан Нова Мода Накит За Жените Девојка Додатоци

Bonsny Изјава Глеѓ Легура Автобус Автомобил Форма Ѓердан Приврзоци Јака Синџир Ѓердан Нова Мода Накит За Жените

DEN 228.00
DEN 446.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AN673
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
24mm x 39mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Multicolor,сина,кафена,црна,виолетова,црвена
Нето тежина:
15.8 g
Повод:
Подарок,Датира,Партија,Декорација,и др.
Синџир должина:
50cm+7cm
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
is_customized:
Yes
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Најдобри понуди