Безбедност на Хидраулични Рака Dieless Crimping Алатка 10-240mm2 за Кабел Жица Повлечи Хидраулични Crimping Алатки CYO-6B

Безбедност на Хидраулични Рака Dieless Crimping Алатка 10-240mm2 за Кабел Жица Повлечи Хидраулични Crimping

DEN 19968.00
 

Тековен
Количина на стоки


CYO-6 B Безбедност на Хидраулични рака dieless crimping алатка 10-240mm2 за
кабел жица повлечи
Опис :
Модел : CYO-6 B
crimping опсег : Cu 10-240mm2
crimping сила : 60 KN
пакување : Пластична кутија
Макс удар : 35mm
должина : 585mm
тежина : 5.0 kg
карактеристики :
1.Не-заменлив crimping умре,широк, простран, широк crimping
2.Отворете crimping главата,ротира 350degree
3.Две фаза хидраулика
4.Автоматско притисок ослободување кога crimping е завршена
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

Други карактеристики

Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Употреба:
Комерцијални Производство
Бренд Име:
YunlinLi
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CYO-6B
Име:
Хидраулични Crimping Алатки
Пакување:
пластична кутија
crimping сила:
60KN
Макс мозочен удар:
35mm
Должина:
585mm
Тежина:
5.0 kg
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди