Мажите Прстен Sterling Silver S925 Парична Казна Накит Кубни Циркони Луксузни Младоженецот Свадба Прстени Ангажман Додатоци Bijouterie

Мажите Прстен Sterling Silver S925 Парична Казна Накит Кубни Циркони Луксузни Младоженецот Свадба Прстени Ангажман

DEN 384.00
DEN 589.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
мажите прстен:
Sterling Silver S925 Накит
Парична Казна Накит:
Луксузни Накит
прстен:
Кубен Циркони
Младоженецот Свадба Накит:
свадба прстени
ангажирање прстен:
Додатоци
Bijouterie:
единствена
Гроздобер:
Трендовски Накит
Шарм:
anello
Пад на превозот:
Cincin Pria
класичен прстен:
Висок квалитет

Најдобри понуди