4PCS Топла продажба на Силиконски Масажа Cupping Поставите Семејство Здравствена Заштита Третман Вакум Терапија Кинеската Традиционална

4PCS Топла продажба на Силиконски Масажа Cupping Поставите Семејство Здравствена Заштита Третман Вакум Терапија

DEN 339.00
DEN 356.64
 

Тековен
Количина на стоки

Без Ограничување на држење на телото.
• Сега челото, нагоре стоукс почнувајќи помеѓу веѓите, проследено со нанадвор потези се движи кон и заедно со коса линија, пред намалувањето сите на патот надолу до вратот до јака коска. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, број на телефон и на поштенски код.Тоа е издржлив и лесен за носење.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди). Ако се имаат било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативни повратни информации или отворање на спорот. И превозот олово време е за вас референца, како што постојат многу фактори можат да влијаат на превозот распоред, се надевам, ќе може да се разбере дека, благодарение!
3.
Пакет :
4 ПАРЧИЊА Масажа Cupping Сет(2 парчиња со Големина L +2 парчиња Големина S)
Производи Слики
Превозот :
1. Ние гарантираме за да се реши било каков проблем за вас.
Функција : Не-токсични,Еднократно,Трајни
Функција : Анти-Целулит,Зголемување На Колаген,Ослободување На Токсините
Погоден За : Вратот,Лицето,Очите
Тежина : Околу.4)Без Ограничување на држење на телото.
Повратни информации :
1.
• Ги следи со повеќе потези од увото по синусите на носот. Сите предмети ќе бидат само испратени на адресата што сте ја дале. Тоа ќе биде потребно подолго време за да се руски, Бразил и други далечински земји, ве молиме почекајте трпеливо.Манипулација е едноставна и соработка со други терапии е полесно,особено за миг cupping,работи cupping и medicated cupping. Ви благодарам многу!
2.На пример,лактот,коленото,dorsum на рака и ' рбетот дел се на целиот соодветно место за cupping со Силиконски Cupping тегла.
• Тонот на кожата и потоа
• Користете го 2-3 пати неделно, за најдобри резултати. Обично ние брод вашата парцела во рамките на 2-5 дена по вашата исплата . Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни испраќате фотографии или видео за проверка. Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени грешки и данок.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
4PCS Масажа Чаши
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
100% Силикон
Примена:
полно тело
Тип На Објект:
Масажа Cupping Чаши
боја:
Бела
Функција:
Не-токсични,Еднократно,Лесна За Употреба
Worklife:
Повеќе од 6000 пати
Функција:
Анти-Целулит,За Ослободување На Токсините,Ги Релаксираат Мускулите.
Тежина:
Approx.55g
Пакет:
4pcs масажа првенство (2 парчиња со големина L+2 парчиња големина S)
Големина:
L

Најдобри понуди