CIDY 5pcs висок квалитет LT91201 пластични dymo letratag лента 12mm црно на бело LT 91201 91331 за dymo лента етикета печатач

CIDY 5pcs висок квалитет LT91201 пластични dymo letratag лента 12mm црно на бело LT 91201 91331 за dymo лента

DEN 653.00
DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки


12mm x 4m компатибилен Dymo Letra Tag 91201 Црно на Бело етикета ленти
Едноставно се запознаат со компатибилен Dymo Letra Tag 91201 етикета ленти!
Карактеристики Модел : 91201 Боја : Црно на Бело Големина : 12mm*4m Материјал : ПЕТ,ABS Компатибилен : Компатибилни Dymo Letra Tag 91201 Ленти Warrenty : Една година Предност : Водоотпорен, Бришење-отпорни, отпорни на корозија, Издржливост, Може да се задржи
за долго време, под било какви сериозни средина
Примена
Употреба во нашиот секојдневен живот
Погоден за канцеларија, управување со средства, reticle управување, опрема куќа управување,
механичка опрема за управување и така натаму.
Опис на компатибилен Dymo Letra Tag 91201
Компатибилен Dymo Letra Tag карактеристики ексклузивен ламинат лента процес и стандард лепило
и важат за секојдневните апликации. Тоа е најдобро одговара за непречено рамни површини.
Нашите Производи
Нашите Услуги
1) Одличен квалитет
2) најмногу конкурентна фабрика цена
3) Флексибилен начин на плаќање рок
4) Брза испорака
5) Брза и ефикасна услуга на клиентите
6) 24 часа,' service онлајн
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние сме многу apreciated на вашите повратни резултати и ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако имате било каков сомнеж, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви даде најдобар одговор.

Други карактеристики

Тип:
печатач лента
Големина:
110*80
Бренд Име:
cidy
Тип:
Друг Вид
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
91201
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат

Најдобри понуди