choucong бесконечност, Отворајќи поставување хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

choucong бесконечност, Отворајќи поставување хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Ангажман алка за

DEN 710.00
DEN 1392.00
 

Тековен
Количина на стоки

com UPS-от 5-10 дена www.net/en/ EMS 5-15 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
Повод и Подароци
. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод.net/en/ e Packet 7-20 дена www.
Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.com Fed Ex 3-8 дена www.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на Choucong, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.cn DHL 3-10 дена www. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.com Aramex 5-10 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Б14
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
закачам големина:
6.5 см*4.7 cm
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Камен големина:
1.5 mm*1.5 mm

Најдобри понуди