Високи Потпетици 2017 Жените Чевли Кина Посочи Пети Stiletto Цвет Везови Пумпи Голи Народни Бисер Гроздобер Големина 4 34 Везени

Високи Потпетици 2017 Жените Чевли Кина Посочи Пети Stiletto Цвет Везови Пумпи Голи Народни Бисер Гроздобер

DEN 2287.00
DEN 3574.08
 

Тековен
Количина на стоки


Горниот Материјал : Микрофибер
Обвивка Материјал : СТП
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
lp1631507798309
Горниот Материјал:
Микрофибер
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Embroider
Бренд Име:
RPBDZKQO

Најдобри понуди