BEWELL машки Часовници Часовници Машини за рачно изработени Часовници Луксузен Бренд Најновите Бамбус Види 2017 Дигитален Часовник за Аларм Време 110A

BEWELL машки Часовници Часовници Машини за рачно изработени Часовници Луксузен Бренд Најновите Бамбус Види

DEN 1239.00
DEN 2065.44
 

Тековен
Количина на стоки

Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни!
2.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова.
Политика На Враќање
1. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.
Квалитетот на изработка, префинети материјали, намери производство. Ви благодариме!
П : јас сум еден препродавач. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Контактирајте Со Нас
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.
Повратни информации
1.
Мулти-боја факултативна едноставна атмосфера
Удобен и лесен, облечен нема притисок за Испорака
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : бесплатен превозот
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение!. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Основен избор на Ali Express Стандард Превозот регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња!
4. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Случај Обликот:
правоаголник
Dial Дијаметар:
39mm
Бренд Име:
BEWELL
Затворач Тип:
скриени затворач
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
ZS-W110A
Функција:
Заврши Календарот,Светлечки Раце
Случај Дебелина:
10.4 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
25mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
боја:
Црвена/Црна/Бела
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални
Траење На Батеријата:
24 месеци -36 месеци
Функција:
Здраво
Стил:
Топ бренд на луксузни/Симпатична
Гарантен период:
1 година
Dropshipping или Логото Прилагодување:
Yes
кварц движење:
Јапонија движење
Пол:
Мажи

Најдобри понуди