10Pcs/пакет 3000mah Замена на Батеријата за Samsung Галакси Забелешка Работ N9150 Висок Квалитет

10Pcs/пакет 3000mah Замена на Батеријата за Samsung Галакси Забелешка Работ N9150 Висок Квалитет

DEN 3264.00
DEN 3840.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Samsung Модел:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
Замена На Батеријата

Најдобри понуди