J. C Шарм Додаток Аметист Morganite Citrine Розова Бела Топаз 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 Свадба Парична Казна Накит

J. C Шарм Додаток Аметист Morganite Citrine Розова Бела Топаз 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 Свадба

DEN 469.00
DEN 5860.80
 

Тековен
Количина на стоки


сите видови брза испорака услуга(ЕМС/DHL/UPS-от) на, ве молиме слободно да ни e-mail со цена, ви благодарам.
Ако над 30 дена уште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви одговори во рок од 24 hous.Фабриката директно продавање && 30 Дена без причина наплата. Ако не се задоволи со нашиот производ,
pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail.Уметничките рачно изработени накит
2. Најдобри цени и ние гарантираме дека на шопинг со нас е 100% сигурен и доверлив.
Ве молиме проверете ја вашата адреса пред исплата.Дизајниран од страна на познатиот дизајнер
3.
За да се задржи овој дел сјајна и нула бесплатно, избегне контакт со хлор и други груби хемикалии.Прекрасни скапоцени камења во уникатен sterling silver индивидуално дизајнирана и внимателно стокмено.
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Генерално, воздух mail зема 20-60 дена.
Користете топла вода и благ сапун, и мека bristled четка за чистење.Бесплатни доставени на убави накит кутија.
Бренд име : J.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми. EMS, DHL, UPS-от трае 7-14 дена.
И ги задржи своите оригинални пакет. ,
ние не се брод за време на викенд и празници.
нашето задоволство е нашата прва цел !!! Ако имате било какви прашања или проблеми,
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger,
Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали. Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди точна адреса.Користење на накит одлуки техники кои биле преданието за идните генерации,
нашите надарени занаетчии се осигура дека секој скапоцен камен е уникатна убавина е навистина откри.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно.
Ви благодариме за вашата посета! Добредојдовте да се купи од нас!
.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
Y0168R
Страна Камен:
топаз
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Етнички
CertificateType:
NGTC
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Главниот Камен:
Цирконот
Бренд Име:
J. C
Обликотшема:
Геометриски
Mainstone:
Аметист , Morganite , Citrine ,Бела Топаз
камен боја:
Виолетова . Шампањ , Златна , Бела
Камен големина:
5*7&1.2*1.2&1*1&1.1*1.1 мм
Камен количина:
67 Компјутери
Повод:
Свадба , Ангажман ,Партија.

Најдобри понуди