925 печат сребро позлатен loverly буква О со отворен ткаенината хривнија ѓердан пад на earring прстен жените парична казна мода jewerly трговија на големо

925 печат сребро позлатен loverly буква О со отворен ткаенината хривнија ѓердан пад на earring прстен жените

DEN 239.00
DEN 262.08
 

Тековен
Количина на стоки


1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 12-25 работни дена ЕМС 8-12 работни дена >= $200 DHL/Федекс/UPS-от 3-8 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 2. Повратни информации ве молиме контактирајте со нас пред да давате негативни повратни информации,ве молиме да ни даде уште една шанса да ги задоволи вас повторно.навистина цениме што соработка. 3. Пораката ве молиме оставете порака за веб-сајт додека не преку е-маил за боја и големина сакате, пред да направите исплата,па нешта кои пакет на предмети може да се види на вашето барање.
4-20 поставува следново за да превозот употреба : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг), и хонг конг Пост Воздух Mail (≤ 2 кг) Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
YUEYIN
Пол:
Жените,Унисекс
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S239
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен
Ѓердан Големина:
околу 18-20 инчи

Најдобри понуди