1pcs DC моќност штекер со кабел одговара за Dell Vostro 14-5459R 5459 серија лаптоп dc џек порта

1pcs DC моќност штекер со кабел одговара за Dell Vostro 14-5459R 5459 серија лаптоп dc џек порта

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

1pcs DC моќност штекер со кабел одговара за Dell Vostro 14-5459 R 5459 серија лаптоп dc џек порта
Се применуваат за Dell Vostro 14-5459 R 5459 серија лаптоп dc џек порта
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Други карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
лаптоп моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Најдобри понуди