KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus UX31 UX32 13

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus UX31 UX32 13

DEN 866.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење . не треба да се намали ВКЛУЧУВААТ : Надворешниот кожата + Зглоб остатокот на кожата.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Браздата . Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
затоа,некои покрива кожата е biger.ако сте го добиле на објектот.
но,ве молам, не грижете се.
Инструкции :
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
UX31 UX32 13
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Најдобри понуди