1pcs Птица нето, контрола на штетници, овоштарник нето, духот на инсекти, За повеќе човечки, живеат фаќање на мали птици 3 * 15 m

1pcs Птица нето, контрола на штетници, овоштарник нето, духот на инсекти, За повеќе човечки, живеат фаќање

DEN 298.00
DEN 424.80
 

Тековен
Количина на стоки


За повеќе човечки, живеат фаќање на мали птици и лилјаци.
Лилјаци и птици да се фати и да се пренесе од трговски центри, одделот продавници, продавници, итн.
Се користи за тестирање на популациите на птиците и лилјаците за вируси и паразитски наезда.
Фаќање на мали видови за означување, бендови или други облици на следење на птиците и лилјаците.
Се користи и во затворени простории и на отворено за безбедно и хумано преместувањето на птиците и лилјаците.
Материјали : најлон
Monofilament Denier : 0.08 mm
Кор : Preto
Големина на engranzamento 2cmx2cm :
Големина : 3mx15m
Количина : 1peça
Пакет : ЈП Торба секој um em um Форте не com Етикета внатре.
Во текот на наидат на проблеми, ве молиме да контактирате со нас. Ви посакувам среќен шопинг патување!

Други карактеристики

Тип:
Расте Кеси
Број На Модел На:
M
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди