европската цвеќиња лозата birdcage пвц ѕид налепници за детска соба дома ѕид уметност оркестарот adesivos де parede diy decals

европската цвеќиња лозата birdcage пвц ѕид налепници за детска соба дома ѕид уметност оркестарот adesivos де

DEN 163.00
DEN 171.84
 

Тековен
Количина на стоки

кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
пвц винил ѕид налепници decals дома декорација уметност цртан филм животинско филм филмот дрво цвет живеење студија кујна канцеларија спалната соба цитати мапата раст на табелата був мајмун џунглата автомобил исламската покрие 3d пеперутка игра кујна.ве молиме diy.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
експрес : 5-10 дена.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
clovers цвеќиња огради baseboard ѕид decals дома декоративни налепници adesivos де paredes 3d ѕид tatoo diy соба mural уметност 048.
превозот терминот s
1. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.

Други карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYPB-7102-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
50*70 Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
72*100 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
шарени
Содржина:
европската цвеќиња лозата birdcage
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes

Најдобри понуди