20pcs М4 Ѕвезда рака прилагодување завртка /Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка

20pcs М4 Ѕвезда рака прилагодување завртка /Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка

DEN 163.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки

20pcs М4*8/10/12/16/20/25/30/35/40/50/60 Ѕвезда рака прилагодување завртка /Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Други карактеристики

Големина:
m4x8, m4x10, m4x12, m4x15, m4x20, m4x25, m4x30, m4x35, m4x40
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Круг
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M4
Материјал:
пластични +Челик
Глава Дијаметар:
25mm

Најдобри понуди