Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 година z1000 ветробранското стакло Мотоцикл Додатоци Нови

Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 година z1000 ветробранското

DEN 1941.12
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ви благодариме за наддавање -
. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Се враќа : 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Ние не гарантен рок на испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.96
wy-приклучок-крај
Добредојдовте на Витез на Бог
Наслов
Мото ветробранското стакло Шофершајбната Двоен Меур Bicicleta За Kawasaki Z1000 2015 2016 година z1000 ветробранското стакло Мотоцикл
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Боја : Црна, Зелена Бела Титаниум Портокал
Едноставен за Инсталација, Без инсталација Настава.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$139. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена откако вашата уплата е завршен.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay,Pay Pal, Western union.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ги ажурира статусот за достава секој ден. Тоа е наше задоволство за решавање на било какви проблеми со вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
10.12inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха
Објектот Висина:
13.62inch
Објектот Должина:
13.62inch
Име На Модел:
FKGZ1000010
Бренд Име:
GZ Витез на Бог
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
Шофершајбната Правец На Deflectors Windscreens Лесни
Тип На Објект:
шофершајбната
Пакет Се Вклучени:
1 сет Шофершајбната
боја:
Бела Зелена Црна Портокал
Fitment 1:
За Kawasaki Z1000 Z 1000 2014-2016

Најдобри понуди