Нови Женски Машки Преносни Мобилни Тоалет Автомобил Туристички Патувања Кампување Чамци Писоар -B119

Нови Женски Машки Преносни Мобилни Тоалет Автомобил Туристички Патувања Кампување Чамци Писоар -B119

DEN 129.12
 

Тековен
Количина на стоки


Опис : Материјал : пластични Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Големина : 16(L) * 10(W) * 11(H) cm Капацитет : За 1000ml Опис : Погоден за машки и женски. Биде направен од пластика, лесен и лесно да се носат. Пренослив тоалет, совршен за outdoor спортови како што се кампување, планинарење, риболов, патување и така натаму. Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 1 x Пренослив Тоалет

Други карактеристики

Функција:
сензор писоар
Испирање Метод:
Гравитацијата Испирање
Електронски Тип Индукција:
DC Тип
Spud Локација:
Топ Spud
Писоар Тип:
Стои Urinals
Течни Медицина:
Не Се Вклучени
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди