JLI МОЖЕ да Макси сомот се облекуваат жените обвивка bodycon v деколте, долг ракав сплит зелена тенок секси домот дами партија фустани зима

JLI МОЖЕ да Макси сомот се облекуваат жените обвивка bodycon v деколте, долг ракав сплит зелена тенок секси

DEN 1411.00
DEN 1987.68
 

Тековен
Количина на стоки


Елегантен Партија Се Подели Сомот Макси Фустан
Производство Опис
Должина : Макси
Стил : Мода, Ретро, Елегантна
Модел : Цврсти
Материјал : Полиестер, Сомот
Деколте : V Деколте
Половината : Природни
Боја : Бургундија ,Зелена
Sleeve Должина : Долги Ракави
Sleeve Стил : Редовна
Силуета : Обвивка
Сезона : Есен, Зима
Answer : ___________________________ Note :
Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не одберете derectly според вашите навики.
Модел Шоу
Детали Шоу

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
JLI МОЖЕ ДА
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Зима
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Сомот
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Име:
Секси Фустан Сомот
Стил:
мода,секси
Тренд:
Елегантна,
Пакување:
1*фустан,
Големина:
SM,L,XL
Повод:
Партија,Формалната
Шема:
Цврста
боја:
Бургундија ,Зелена
weigth:
За 0.6 kg
Место:
Кина

Најдобри понуди