MD224L 4.3 inch192* 64 HMI Нови Оригинални во кутија

MD224L 4.3 inch192* 64 HMI Нови Оригинални во кутија

DEN 3936.00
 

Тековен
Количина на стоки

Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.
Напојување 12~28 VDC Тековната потрошувачка Max150m A @ 24 VDC Пречки имунитет тест Напон 1500 Vp-p,Пулсот циклус 1us,Времетраење 1s Dielectric сила 500 V AC (1 мин) Изолација отпор Надмине 10 M на 500 V DC Вибрации издржливост 10 до 25 Hz(x, y, z Насока, 2 G, 30 Минути) Заштита класа IP65 Преден Панел температурата на работа 0 ~ 50 °C, температура на Чување -20 °C ~70 °C Оперативни влажност 20 ~ 90 % RH (не-кондензирање) Комплет Инженеринг Пластика, ABS + PC Димензии(Ш x В x Д) 175 × 90× 26mm големина на Екранот(W x H) 101 x 36 mm Панел исечок димензија 165 × 78mm Ладење метод Природни Воздух за Ладење Тежина 0.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.3 Kg
Димензии (Единица : мм)
ПРАТКАТА 1. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.000 Часа на 25±2℃, 65±10%RH Панел Не-touch екран, ПРОЦЕСОРОТ 8-битен Процесор Меморија 64 KB Flash ROM Рецепт меморија Никој RTC Поддршка(300 PPM прецизност) копче за Функција 19 Копчиња, Приспособливи(Вклучувајќи 10 Нумерички Текст Копчиња), COM порта COM0 : PC RS232 & САЛАДИН RS485/422 & САЛАДИН RS232 CE EN6100-6-2 : 2005, EN6100-6-4 : 2007
Условите на животната средина.

Други карактеристики

Број На Модел На:
MD224L
Примена:
Други

Најдобри понуди