сирена принцеза sealifes риба ѕид налепници за девојки соба бања декорација дома decals цртан филм подводни mural уметност постери

сирена принцеза sealifes риба ѕид налепници за девојки соба бања декорација дома decals цртан филм подводни

DEN 184.00
DEN 239.04
 

Тековен
Количина на стоки

Конечниот Ефект & Производ Слики И Dtails
превозот терминот s
ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-60 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена
(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact.
наплата & се враќа
ако има било какви проблеми со нашиот производ,
можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,
ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .
сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална услови,
или ние ќе одбие да направи реконструкција.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди.

Други карактеристики

боја:
Повеќе
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-X013-НН
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
БОЈА CASA
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
60*90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
ве молиме diy
боја:
шарени
Содржина:
филм сирена длабоко sealifes риба
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 години)
Дома декорација:
дневна соба playroom студија соба бебе соба и сл.
Само Лепило:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Најдобри понуди