YAQUICKA Нови Карбонски Влакна Стил Автомобил Конзола Инструмент GPS Навигација Горниот Капак Трим Стајлинг За Hyundai IX35 2010-2015

YAQUICKA Нови Карбонски Влакна Стил Автомобил Конзола Инструмент GPS Навигација Горниот Капак Трим Стајлинг

DEN 1078.00
DEN 1146.72
 

Тековен
Количина на стоки


*100% Сосема нов и Добар квалитет *Материјал : Високо Квалитетен ABS *Боја : Карбонски Влакна Црна *Строга Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана *Лесно installtion,без алатки. *Пакет inlcude : 1 Pc Автомобил Конзола Инструмент GPS Навигација Горниот Капак Скриј Објект Fitment : Одговара за Hyundai IX35 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Чекор : 1. Бидете сигурни да се чисти и суви се инсталира локација. 2.Спореди со инсталација локација, пронајдете најдобрата локација за да се инсталира. 3.Фиксна позиција, стап од една страна. притиснете frimly неколку минути. 4.Ви препорачуваме да одат на професионални автомобилската убавина продавница инсталирате. 5.Препорачуваме да се загрее назад 3 M лепак пред да се инсталира, бидејќи на температурни разлики. Answer : ___________________________ Note : Pls се спореди вашиот автомобил со нашата слика, потврди тоа ќе се одговара пред да го купат.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015
Објектот Тежина:
0.10kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
YAQUICKA
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS
Количина:
1pc
Инсталирајте позиција:
Автомобил Конзола Инструмент за Навигација GPS Горниот
compatiable:
за Hyundai IX35 2010-2015
боја:
Карбонски Влакна Црна Стил

Најдобри понуди