Лав Лице Ноќ Светлина 7 Боја се Менува Животните LED Ноќ Светлата 3D LED Биро Табела Светилка како Домашна Декорација

Лав Лице Ноќ Светлина 7 Боја се Менува Животните LED Ноќ Светлата 3D LED Биро Табела Светилка како Домашна

DEN 665.00
DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки

8 години фабрика во LED осветлување бизнис
2.Нашиот Убав по-продажба на услуги се accpted од страна на Десетици илјади клиент. Ние тест секој светлина база и акрил плоча пред да замине на фабрика да се обезбеди правилно функционирање и врвен осветлување. - Магичен Панел 3 D lampara де лава LED светло lamparas led 3d
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Фабриката трговија на големо цена
4.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Празник / Фестивалот и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ
1 x Микро USB
1 x упатство
Зошто изборот на нас?
1.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Карактеристики : - Страна на Допир Копче Led Светилка : до Промена на расположението, со избирање на еден од 7 различни режими на боја само со допирање на контрола на копчето на базата - заштита на Животната средина и заштеда на Енергија Led Биро Осветлување : LED животен век : 10000hours - Бидејќи 3 D Илузија Светлина се напојува преку USB И LED, супер-светли LED светла, кои никогаш не се загреат и да се користат многу малку енергија, ова е совршено и безбедно ноќ светлина - USB Напојува led светло : Можете да моќ овој објект со компјутер, компјутер, таблет, телефонот или било кој друг уред со usb порт - Мулти-функција : Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.Ние се соработува со сигурен изразат компании, за обезбедување на најдобри услуги за клиентите
6.ISO19001 на систем на квалитет и строго контрола на квалитетот
3.Нашите Производи се добредојдени од страна на повеќето луѓе
5. вие исто така може да ги испратите како пријател на вашето дете, девојка, момче Опис : - Се користи само со највисок квалитет материјал во изградбата на нашиот 3 D Илузија Светла.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Употреба:
празник
Број На Модел На:
GX-4114
Е Батерии Вклучени:
No
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Животните
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Тип:
ноќ светлина
Извор На Светлина:
смд led диоди
Напон:
5V
Објектот:
Лав Лице Ноќ Светлина
Бои:
7 Бои Промена
Како да го Поставите Боја:
Допрете го Копчето на Светилка База
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
Квалитетот Се Осигура:
ISO 19001 на Систем на Квалитет
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
Полнење На Чекање:
USB Кабел или 3AA Батеријата (Батеријата Не се Вклучуваат)
Пакет:
картонска кутија
ОДГОВАРА ЗА:
Децата За Спиење Светилка, Дома Декор, Уметност Украси, Подароци, Одмор

Најдобри понуди