Mayitr 1pc Универзален Далечински Controll со Научат Функција Smart Управувач за ТВ СЕДНА DVD

Mayitr 1pc Универзален Далечински Controll со Научат Функција Smart Управувач за ТВ СЕДНА DVD

DEN 143.00
DEN 170.40
 

Тековен
Количина на стоки


EA0001240
Важни Информации :
Мора да имате оригиналниот далечински управувач да го научат тоа е копчето за функција.
Спецификација :
Бренд нови
Компатибилен со : ТВ, САТ, ДВД и други инфрацрвените уреди
Усвојува техники на брзо код лоцирање, тоа може да ја копирате на кодови/функции од вашиот оригинален IR-далечински контроли
Дава 3 уреди/126 копчињата за учење, можете да изберете да ги научат функционални копчиња опционално за вашите домашни уреди
Најдобар избор во користењето на повеќе уреди со постојана меморија по едноставно учење поставување
Напојува со 2*AAA батерии( не се вклучени)
Големина : стан.18.5 x 4.4 x 2.9 cm /7.3"x1.7"x1.1"
Боја : Како на сликите покажуваат
Пакет : 1x Remote Controller (батеријата не се вклучуваат)
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2cm.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Пакет:
No
Бренд Име:
Mayitr
Безжична Комуникација:
IR
Употреба:
TV
Број На Модел На:
Далечинска Контрола
Канал:
1

Најдобри понуди