Блуза Жените Кошула Лето Есен Јакна Шарени Кошули Женски Sashes V Вратот Лабава Топ Мода 2017 Жените Блузи Појас Blusas

Блуза Жените Кошула Лето Есен Јакна Шарени Кошули Женски Sashes V Вратот Лабава Топ Мода 2017 Жените Блузи

DEN 669.00
DEN 942.72
 

Тековен
Количина на стоки


Големина НАС велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ Рамо Биста Половината Ракав Должина S/cm 4-6 8 8 34-36 / 100 / 57 52 M/cm 8-10 10 10 38-40 / 104 / 58 54 L/cm 12-14 12 12 42 / 108 / 59 56
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
3. Ве молиме да се разбере на различни компјутери екранот боите разлика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди .
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
VODIU потекнува во сад во 1989 година.
Е збир на модата, елеганција, квалитет во една од бренд.
Ние ќе се фокусираме на производот стил и квалитет,
исто како нашиот бренд декларација - Моден во најдобра цена .

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
vodiu
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CB475
Пол:
Жените
ОДГОВАРА ЗА:
Девојки,Жени,Дами
Подарок за:
роденден,фестивали
квалитетот на производот:
Висок квалитет
Стил:
Моден Тренд

Најдобри понуди