Висок Квалитет на Нови За 7 инчен SkyTiger2 ST-705 екран на допир панел на Допир за Digitizer Сензор Замена на Делови Бесплатен Превозот

Висок Квалитет на Нови За 7 инчен SkyTiger2 ST-705 екран на допир панел на Допир за Digitizer Сензор Замена

DEN 576.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
SkyTiger2 ST-705
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
SkyTiger2 ST-705

Најдобри понуди