Бебе Момче Девојка Војска Зелена Блузи + Долги Панталони Облека Поставите Деца Маскирани Блузи Облека Новороденче Момчиња Облека Сет

Бебе Момче Девојка Војска Зелена Блузи + Долги Панталони Облека Поставите Деца Маскирани Блузи Облека Новороденче

DEN 233.00
DEN 359.04
 

Тековен
Количина на стоки

Новороденче Момчиња Облека Поставите Војска Зелена Блузи Деца Маскирани Блузи Топло Долги Панталони Тимови Поставите Облека Bay Момче Девојче
Опис
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода Маскирна
Стил : Неврзан
Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се Вклучени : 1x Маскирани Блузи & 1x Панталони
Големина На Табелата :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед?

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
Маскирани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Најдобри понуди