Vnox Може да се Отвори Куче, Мачка Шепа Pendant за Жените Ѓердан од не 'Рѓосувачки Челик Милениче Животинско Женски Накит Openable Bijoux 20 Синџир

Vnox Може да се Отвори Куче, Мачка Шепа Pendant за Жените Ѓердан од не 'Рѓосувачки Челик Милениче Животинско

DEN 278.00
DEN 464.16
 

Тековен
Количина на стоки


ОПИС
1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Анти-алергија, метални избор на висок квалитет на накит
2.Повод : Улица,Дневна,Неврзан
3.Синџир Должина : 50cm/20"
4.Пакување : Кутија или Сомот торбичка за да се спакуваат предмети
5.Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПАКЕТ
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Други карактеристики

Бренд Име:
VNOX
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
VNOX-PN-963
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
19mm*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Тренди
Синџир должина:
50cm/20
Функција:
Openable Neckalce
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
боја:
сребрена/црна
Стил:
Повик
Повод:
дневно
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад

Најдобри понуди