10PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека DIY

10PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека

DEN 174.00
DEN 234.72
 

Тековен
Количина на стоки


Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ.
2.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга.Ви благодариме.Имајте пријатен ден.
Се специјализираат во производство на закрпи. Добредојдовте на прилагодување.
Како да се користи од страна на железо брзо и durably
1. Прскање вода на задната страна од печ. 2. Место парче на облека. 3. Прилагодување на железо топлина како обично. 4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа. 5. Пеглање околу 10 до 20 секунди. 6.Се чека за закрпи да се излади,а потоа заврши. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа.
10 PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека DIY

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
DZ-831-10
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
genie
Големина:
4.5CM*5.2CM
Техника:
Извезена
боја:
Црна и Розова
Шема:
черепот
снабдувач:
Кина Производител
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи,
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ,шие додатоци за торба
Обичај:
обичај печ

Најдобри понуди