5 Medallion Овална Приврзоци 34x24mm Бронзена Боја Фото носителот

5 Medallion Овална Приврзоци 34x24mm Бронзена Боја Фото носителот

DEN 136.80
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Бакар
Боја : Бронзени
Големина : 34x24mm;
Дупка големина : 1.6 mm;
Дебелина : 5mm
Пакет : 5 X Pendant
Тоа е многу убава, навистина добар избор за изработка на накит.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Други карактеристики

Површина По Завршувањето:
Никој
Бренд Име:
XProject

Најдобри понуди