Пластични Т Тип Tee Промена Пат Tee Заеднички Пагоди Заеднички Ќе Се Намали Tee Црево Заеднички Гумена Цевка Tee

Пластични Т Тип Tee Промена Пат Tee Заеднички Пагоди Заеднички Ќе Се Намали Tee Црево Заеднички Гумена Цевка

DEN 168.00
DEN 185.28
 

Тековен
Количина на стоки


Број на модел, три начин за намалување на болки
6-4-6
4 значи најмалите надворешниот дијаметар : 4 MM, појавување на внатрешниот дијаметар од 3-5ММ на силиконски цевка
6 значи најмалите надворешниот дијаметар : 6 MM, за појавување на внатрешен дијаметар 5-7 MM на силиконски цевка
8-4 префрлање на главата
Во 10ММ, и позитивни и негативни 1 MM може да натпревар, како што се 8ММ, на располагање во рамките на дијаметар на 7-9 MM силикони цевка.
Кога таа е поголема или еднаква на 10ММ, и позитивни и негативни 2 MM може да натпревар, како што се 12 MM, и внатрешен дијаметар 10-14 MM може да се користи. Меѓу нив, 10ММ 14 MM е тесна, лабава, 11 MM 12 MM 13 MM совршен колокација!
Следниве може да кликнете на соодветното слика или текст за да прикажете и да се купи :
Две серии врска : кликнете на сликата за да видите детали
Три - начин, четири - насочно, пет или шест - пат серија врска : кликнете на сликата за да видите детали
: кликнете на сликата за да видите детали
1 : силикони цевки, црева, е да се види внатрешен дијаметар на цевката, со надворешен дијаметар не е важно. На пример, 7*10ММ, 8*12 MM силикони цевка, се користат на овој дел од 8ММ конектор. Бидејќи вие само треба да се види внатрешноста дијаметар!
2 : пластични цевки, тешко цевка, е да се види надворешниот дијаметар на цевката колокација, use This е сличен на пневматски делови, не треба да се погледне во внатрешноста како многу. На пример, 7*10ММ и 6*10ММ пластични цевки се сите пневматски зглобовите користење 10ММ. Ако тоа е 7*12 MM, треба да се користат пневматски конектор на 12 MM!
Малку wordy. Ха ха, се надевам дека родителите не се купат во ред! Ви благодариме имајте пријатен шопинг!
-|-_-|-

Други карактеристики

боја:
10610, 10810, 121012, 141014, 464, 6106, 323, 646, 10410, 868
Големина:
Kaka model
Тежина:
Kaka model

Најдобри понуди