Сандали британскиот моден стил секси отвори пети бонбони боја на сите натпревар појас женски сандали 35 - 42 Удобно свадба чевли заеднички

Сандали британскиот моден стил секси отвори пети бонбони боја на сите натпревар појас женски сандали 35 - 42

DEN 1722.00
DEN 1872.00
 

Тековен
Количина на стоки

За 11 см високата со

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Outsole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Граничи
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
KNCOKAR
Insole Материјал:
ПВЦ
пети капа стил:
отворете пети
Боја Класификација:
Светло Жолта
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Јазол
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди