HUGSIDEA Чувствува+Гума Тепих Не се Лизга Бања Мат Абсорбента Затворен Отворено Дома Декор Правоаголник Doormat Тепих Дневна Соба Килими

HUGSIDEA Чувствува+Гума Тепих Не се Лизга Бања Мат Абсорбента Затворен Отворено Дома Декор Правоаголник Doormat

DEN 528.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.
За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 5-12days пристигнат.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.
За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.

Други карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
U
Бренд Име:
HUGSIDEA
Начини на Продажба:
1pcs
Декорација Стил:
morden стил
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
дизајн:
HUGSIDEA Среќен Божиќ Дизајни
Материјал:
Чувствував+Гума
Објектот:
Вратата / Кат / Бања / Кујна / Спална Соба / Бања Мат
Големина:
400*600mm
Функција:
Не Се Лизга,Корозија-Отпорни Вратата Патосници
дизајн:
Област Килим за дневна соба
Стил:
смешни добредојдовте гума doormat
Име:
черги и килими за дома дневна соба

Најдобри понуди