Гроздобер Lumiled Индустриски Антички Фенер LED Pendant Светла Ковано Железо Чаша Масло Kerosene Светла Водоотпорен Таванот Светилка

Гроздобер Lumiled Индустриски Антички Фенер LED Pendant Светла Ковано Железо Чаша Масло Kerosene Светла Водоотпорен

DEN 2098.00
DEN 2208.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис : Светло извор : E27 *1 Материјал : Железо Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10-25m2 Боја : Црна, Црвена Бакар, Зелена Бакар Апликација : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : Дома осветлување, Комерцијални осветлување, Декоративни осветлување Пакет се Вклучени : 1 X Pendant светилка(Сијалица не е вклучена)

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна, Црвена Бакар, Зелена Бакар
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Железо
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип На Прекинувач:
Никој
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
Насликани
Напон:
220V
Гаранција:
две години
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
Фенер droplight Краток став абажур
Карактеристики:
Водоотпорен Лустерот
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
таванот светла
Примена:
Бојадисана мензата студија спална соба
Карактеристики:
Американската Држава

Најдобри понуди