wxrwxy ротирачки вода sprinkler Фарма sprin klers sprinkler градина наводнување рокер млазницата 1 / 2 конектор 3/4 прилагодливи млазницата

wxrwxy ротирачки вода sprinkler Фарма sprin klers sprinkler градина наводнување рокер млазницата 1 / 2 конектор

DEN 122.00
DEN 156.00
 

Тековен
Количина на стоки


wxrwxy ротирачки вода sprinkler Фарма sprin klers sprinkler градина наводнување рокер млазницата 1 / 2 конектор 3/4 прилагодливи млазницата
Пакување : 1pcs млазницата.
Земјоделски наводнување sprinkler, градинарски производи се засади трева наводнување, ладење, 360 степени автоматско ротирање млазницата, прилагодливи агол, Материјал : ABS Стабилен и сигурен перформанси. Притисок : 1.5-4kg Вода спреј дијаметар : 8-10 м проток : 0.8-1.30.6-1.1m3 / h Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Други карактеристики

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
WXRWXY
Sprinkler Тип:
Осцилирачки
Број На Модел На:
Рокер млазницата
Име:
ротирачки sprinkler
Спецификации:
Видете на сликата.
Притисок:
1.5-4kg
Вода спреј дијаметар:
8-10 M
Проток:
0.8-1.30.6-1.1m3/
Спецификација:
G1/2 G3/4
Стандард:
Европскиот стандард
боја:
Црвена
Пакување:
1pcs
Тежина:
86

Најдобри понуди