Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра Глајд Роуд Кинг

Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра

DEN 3204.00
DEN 3445.92
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Fitment :
Одговара За 1986 година и подоцна FL Softails и 1988 година, а подоцна и Туринг и 2008-подоцна Trike Модел и Модел Bagger
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
еден сет (Како што е прикажано на сликата)
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ви благодариме за вашето внимание !
Со среќа !
.Повеќе Приказ, Кликнете на : Алуминиум CNC Shifter Лост Сет За Харли Туринг Trike Модел 2008-подоцна Ултра Класик Софтејл Bagger Електра Глајд Роуд Кинг ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
XF2906C108-Б
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна, како слики

Најдобри понуди