925 Фунта Сребрен Накит Сетови Шампањ Кубни Циркони Бела CZ За Жените Свадба Earring/Pendant/Ѓердан/Нараквица/Прстен

925 Фунта Сребрен Накит Сетови Шампањ Кубни Циркони Бела CZ За Жените Свадба Earring/Pendant/Ѓердан/Нараквица/Прстен

DEN 751.00
DEN 1155.84
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
Поставете 100
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Pendant/Прстен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Главната боја:
Шампањ
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
Нараквици Lenth :
7-8 инчен

Најдобри понуди