Ormino (2 ПАРЧИЊА/МНОГУ) GARTT 450 Надградба на Дел Метална Опашка Контрола Имајќи Домување Одговара на Усогласување Trex 450

Ormino (2 ПАРЧИЊА/МНОГУ) GARTT 450 Надградба на Дел Метална Опашка Контрола Имајќи Домување Одговара на

DEN 497.00
DEN 540.48
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
GT450
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Бренд Име:
ormino
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
450 Надградба На Дел Метална Опашка Контрола Имајќи Домување

Најдобри понуди