Бренд 2018 Качулка Маскирна Топла Јакна Дуксери Мажите Мода Тренерки Машки Sweatshirt Hoody Mens Цел Турнеја

Бренд 2018 Качулка Маскирна Топла Јакна Дуксери Мажите Мода Тренерки Машки Sweatshirt Hoody Mens Цел Турнеја

DEN 1027.00
DEN 1080.96
 

Тековен
Количина на стоки


Азија Големина Русија Големина на САД/ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg M 41-42 XXS 43.5 17.13 106 41.73 61.2 24.09 160-165 50-55 L 42-44 XS 45.5 17.91 110 43.31 63 24.80 165-170 60-65 XL 44-45 S 47.5 18.70 114 44.88 64.8 25.51 170-175 65-75 XXL 45-47 М 49.5 19.49 118 46.46 66.6 66.60 175-180 75-85 3 XL 47-49 L 51.5 20.28 122 48.03 68.4 26.93 180-185 85-90 4 XL 49-51 XL 53.5 21.06 126 49.61 69.7 27.44 180-190 90-95

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
WSGYJ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
3645
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри понуди