СО БОГА СИТЕ НЕШТА СЕ МОЖНИ Врежани Pendant Шарм Ѓердан Подарок за Него Накит 10Pcs/Многу,#LN292

СО БОГА СИТЕ НЕШТА СЕ МОЖНИ Врежани Pendant Шарм Ѓердан Подарок за Него Накит 10Pcs/Многу,LN292

DEN 444.00
DEN 576.00
 

Тековен
Количина на стоки


Синџир Должина : 45СМ Pendant Висина : 22 MM Грижа информации : "СО БОГА СИТЕ НЕШТА СЕ МОЖНИ" Накит е деликатна..ве молиме НЕ затегнување, се повлече на вашиот ѓердан. Тоа нема да се држи до тоа!
Можете да полски вашиот ѓердан користејќи мека памучна крпа, не користете било какви средства за чистење агенти. Не спреј вашиот ѓердан со парфем, очила или други хемикалии. Не се носат во туш, или базен или додека си спие. Ве молиме однесувајте се кон вашиот предмет со нега.

Други карактеристики

Метална боја:
Ѓердан, без Шарм синџир
Бренд Име:
Oralevin
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
#LN292
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
22mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
моден накит
Должина:
18inch
Бесплатни Express:
Цел над $150
Прифати Прилагодено Дизајн:
ве молиме контактирајте со нас
Најголемиот Дел Цел:
прифатете

Најдобри понуди