Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,црна,бела,elk 1025

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење, Моделот Везови Крст-бод Сликарство,Божиќ,црна,бела,elk

DEN 1590.00
DEN 2890.56
 

Тековен
Количина на стоки

Embroider теми *доволно. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .
- Имајте на ум :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. -Информации : Бод : 220w x 275h Големина на слика : 40x50cm крпа големина : 46x56cm -Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ви благодариме многу .
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Скицата *1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.голема цел ,голем попуст.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.

Други карактеристики

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Најдобри понуди