CARLYWET 20mm Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нов Стил Планирам Заклучување на Затворач Челик Види Бенд Хривнија За ОСТРИГИ Стил SUBMARINER

CARLYWET 20mm Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нов Стил Планирам Заклучување на Затворач Челик Види Бенд

DEN 1454.00
DEN 2424.00
 

Тековен
Количина на стоки


Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. За јужна Америка, особено во Бразил.

Други карактеристики

Бендот Боја:
Средината Злато, Сите Злато, Средината Розово Злато, Сите Се Зголеми Злато, Сребро Средината Полски, Сребро Сите Бранеа, Сите Црна
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Распоредување Затворач
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
sr7
Бренд Име:
CARLYWET
Бендот Должина:
195mm(тока затворена)
боја:
Сребрена/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите Злато/Сите се Зголеми Злато
види повлечи:
20mm
Тежина:
83g

Најдобри понуди