Природни бел кристал обични тестенини сигурно и безбедно КАРТИЧКИ pendant мажите и жените трансфер на пари да се вардат од злото духови

Природни бел кристал обични тестенини сигурно и безбедно КАРТИЧКИ pendant мажите и жените трансфер на пари

DEN 2215.00
DEN 2769.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker

Најдобри понуди