44mm Parnis сендвич dial PVD случај Sapphire стакло miyota Автоматско Mens Види

44mm Parnis сендвич dial PVD случај Sapphire стакло miyota Автоматско Mens Види

DEN 6864.00
DEN 8688.00
 

Тековен
Количина на стоки

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Напомена : 1.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието.Ние може да транспорт на сите делови на светот. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Во принцип,ние прогласи цената е $25. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.врвен висок квалитет одлична работна состојба
Движење : Miyota Automatic (авто-ликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 44mm
Случај thinkness : 14mm Случај Материјал : роза златна позлатен 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD рамки 10atm отпорност на вода
Рака : 22mm црна кожа за на рака Стакло : Сафир кристално
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
24mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22inch
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Најдобри понуди