Секси Топла Црвена Polka Точка Корсет Overbust Жените Чипка Слабеење Половината Boned Долна Облека Clubwear Showgirl Bustier Corselete Feminino

Секси Топла Црвена Polka Точка Корсет Overbust Жените Чипка Слабеење Половината Boned Долна Облека Clubwear

DEN 524.00
DEN 638.88
 

Тековен
Количина на стоки


Име : Секси Топла Црвена Polka Точка Корсет Overbust Жените Чипка Слабеење Половината Boned Долна Облека Clubwear Showgirl Bustier Corselete Feminino
Големина : S, M, L, XL Боја : Црна, Црвена Пакет Содржина : 1 корсет +1 g-string Функција : Обликувањето На Телото Слабеење Одговараат Bustier
Големина/CM
Биста/Градите
Половината
Хип
НАС
ЕУ
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
84-89
33"-35"
62
24"
87-92
34"-36"
4-6
34-36
М
88-93
35"-37"
66
26"
92-97
36"-38"
8-10
38-40
L
92-97
36"-38"
70
28"
96-101
38'-40"
12-14
42-44
XL
96-101
37"-40"
74
29"
100-105
39"-41"
16-18
46-48
XXL
100-105
39"-41"
78
31"
104-109
41"-43"
20-22
50-52
3 XL
104-109
41"-43"
82
32"
108-113
43"-45"
24-26
54-56
4 XL
108-113
42"-44"
86
34"
112-117
44"-46"
28-30
58-60
5 XL
112-117
44"-46"
90
35"
116-121
46"-48"
32-34
62-64
6 XL
116-121
45"-48"
94
37"
120-125
47"-49"
36-38
66-68
Една Големина
88-93
35"-37"
66
26"
92-97
36"-38"
8-10
38-40
"Големината мери од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm."
Генерално, испорака на САД, Русија и се потребни околу 10-25 работни денови .
Испорака до Канада, АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 20-39 дена .
Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
overbust корсет
Шаблон Тип:
Dot
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
W161375 Overbust Корсет
Стил:
Секси
Пол:
Корсет Overbust Bustier
боја:
Црна
Големина:
XXL
Материјал:
Полиестер/Винил
occastion:
посебни
Пакет:
Пакет Секое Парче Во Еден Пп Торба
Стил-1:
steampunk корсет
Стил-2:
overbust корсет
Стил-3:
Корсети
Стил-4:
Kopset

Најдобри понуди