Oslamp Три-Ред 50 702W LED Светло Бар IP68 Теренски Комбо Зрак 2x 4 ПРЕДВОДЕНА Работа Светла Теренски camper камион 4x4 4WD SUV АТВ Barra

Oslamp Три-Ред 50 702W LED Светло Бар IP68 Теренски Комбо Зрак 2x 4 ПРЕДВОДЕНА Работа Светла Теренски camper

DEN 12484.00
DEN 13871.52
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.6"(L*W*H)
Димензија(со заграда) : 1320 x 75 x 98mm/ 52" x 3" x 3.5")
Bracket1 :
Ве молиме потврдете дека оваа стапка за полнење одговара на вашето возило пред да ја купите
За Jeep Wrangler JK 2007~2017
Важат за повеќето 50" директно светлина барови, не за 50" криви светлина барови
Bracket2 :
Fitment : Jeep Wrangler JK 2007~2017
Ве молиме потврдете дека овие делови се вклопи вашето возило пред да го купите
Инструкции : не се вклучени
Напомена :
Монтажа завртки не се вклучени,ве молиме да користите акции оние
LED возење светла не се вклучени. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
50" Директно Светлина Бар :
Прозрачна Флукс : прибл 70200lm
Работен Напон : DC 10~30 V(вклопува 12 V,24 V возила)
Број на Чипови : 234pcs*3 W висок интензитет LED чипови
Заштита Стапка : IP68
Температура на бојата : Чиста Бела 6000 K
Зрак Агол : 30 степен(место зрак) & 60 степен(поплава зрак) комбо
Материјал : Црна Умре-фрлија Алуминиумски профил,PC леќа,метал страна загради
Димензија(без заграда) : 1280 x 75 x 65mm/ 50" x 3" x 2.5")
Димензија (со заграда) : приближно 97mm(3. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-20 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Ние ќе брод тоа во рамките во 2 или 3 дена по плаќање потврдена . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Jeep Wrangler слики со led возење светла се за повикување само.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.9"(L*W*H)
Работат Осветлување :
Моќност : 36 W-(3600lm)
LED Количина : 9pcs*3 W висок интензитет LED чипови
Оперативен Напон : DC 9-32 V(Одговара 12 V/24 V возило)
Зрак Агол : потопот зрак 60 степен
Температура на бојата : Чиста Бела 6000 K
Работна Температура : -40-85 степен целзиусови степени
Димензија (без заграда) : приближно 97mm(3.

Други карактеристики

Зрак Агол:
Комбо
Температура На Боја:
6000K
Должина:
50inch
степен:
30 степен(место зрак) & 60 степен(поплава зрак) комбо
Тип:
Светлината Бар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Ingress Protection:
IP68
Редови:
Тројно Ред /Tri-ред
Wattage:
702W
Позиција:
страни
Работна температура:
-40-85 степен целзиусови степени
Обликот:
Директно
Бренд Име:
Oslamp

Најдобри понуди