Нови 4PCS FBY2854 Мулти Порта Инјектор за Гориво FJ1056 се Вклопува 07-11 Nissan Sentra Коцка Обратно

Нови 4PCS FBY2854 Мулти Порта Инјектор за Гориво FJ1056 се Вклопува 07-11 Nissan Sentra Коцка Обратно

DEN 5342.00
DEN 6285.12
 

Тековен
Количина на стоки

Делови број : FBY2854
2. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
4. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање. Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )
. Ви благодариме за пребарување на објектот. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.Ова е НОВ БРЕНД Дел, ние гаранција таа работи добро и брзо испраќање. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите.

Други карактеристики

Објектот Должина:
7cm
is_customized:
FBY2854
Материјал Тип:
Стандард
Бренд Име:
СОРГО
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производителот Дел Број:
FBY2854

Најдобри понуди