5D diy дијамант везови Сликарство Крстот Бод Ајфеловата Кула саат слика дијамант мозаик ѕид налепници дома декор подарок DK241

5D diy дијамант везови Сликарство Крстот Бод Ајфеловата Кула саат слика дијамант мозаик ѕид налепници дома

DEN 252.00
DEN 336.00
 

Тековен
Количина на стоки

Wecome на нашите stroe . За било која причина, ако сакате само да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. ако дијаманти не е доволно, можете да не контактирате директно .
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm).(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики. Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство . производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти . Кликнете на сликата ви се допаѓа . Ве молиме не двоумете се да уживате во чувството на целото семејство diy тоа togethger Содржина : 1."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант . П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . Ви благодариме за изборот на Oue Продавница. П : Што да правам ако јас не се доволно камчиња?
A : Почитувани, можете да не контактирате повторно испраќање на кристал ако се најде таму не е доволно.нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.
Мозаикот сликарство не HD слика. ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на производи може да добијат отштета за време на испорака време. ве молиме остатокот увери купување .

Други карактеристики

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Торба
Број на Бои:
10-60
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Поставете Тип:
крстот бод
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
Рачно изработени занаетчиски

Најдобри понуди